ورود و ثبت نام

پرسش های متداول

پرسش های متداول

کوچ والدین فرزندان اوتیستیک فردی است  که به  شما والدین این کودکان در رویارویی و رفع چالش هایتان دراین مسیر کمک و از شما حمایت می کند.او منبعی فوق العاده برای تغییر و گذر از دوره های پر تنش و پر اضطرابتان می باشد.

 بله، موثر است.براساس تحقیقات انجام شده توسط متخصصین حوزه اوتیسم، طرز فکر والدین این کودکان در تربیت و بزرگ کردن آنهانقش بسیار مهمی دارد. و یکی از مهمترین اثرات جلسات کوچینگ نیز،تغییر طرز فکر است؛ آنچه برای دوام آوردن در این مسیر متفاوت و پر چالش والدگری به آن نیاز دارید.

در طول جلسات کوچینگ متوجه می شوید که این طرز فکر خودتان است که روی احساسات و رفتارهای شما تاثیر می گذارد و  باعث می شود احساس خوبی نداشته و غمگین باشید، داشته های باارزشتان را در نظر نگیرید و همچنان احساس خوشبختی نکنید. این جلسات به شما کمک می کند تا الگوهای کارآمد و سالم رفتاری را جایگزین الگوها و رفتارهای ناکارآمد قدیمی کنید و در نتیجه به عنوان والدین این کودکان ،با توجه به شرایط خاص و ویژه تان، حال بهتری را تجربه  می کنید. همچنین برای ارتقاء سلامت جسم ، روح و ذهن خود اقدامات موثری انجام می دهید که منجر به بالا رفتن سطح انرژیتان شده و با طرز فکری کارآمد به مسیرخود در بزرگ کردن فرزند اوتیستیکتان ادامه می دهید.

  • در ابتدای راه، زمانی که فرزندتان تازه تشخیص گرفته در کنارتان هست و از شما حمایت می کند.
  • در شناخت مسیر و منابع مناسب بزرگ کردن کودک اوتیستیکتان به شما کمک می کند.
  • در شفاف کردن مسیر اقتصادی متناسب با شرایط خانواده تان با شما همفکری می کند.
  • از نظر هیجانی شما را حمایت می کند تا افکار، احساسات و هیجانات خود را بشناسید، آنها را تعدیل کنید و با فشار کمتری این مسیر والدگری متفاوت را طی کنید.
  • براساس شرایط جدید زندگیتان  به شما کمک می کند تا اهداف و معنای جدیدی در زندگی خود خلق کنید و در نتیجه حال بهتری داشته باشید.
  •  
نیاز به راهنمایی دارید? گفتگو با ما